Wikęd Luzino Gospodarze

14.02.2023

Posypał nam się środek obrony w tym meczu (nieobecni Formella, Gołubiński). Ale są i dobre symptomy. Po kontuzji powrócił Marek Kwaśnik, kapitan zespołu.

Początek rywalizacji wyrównany. Rywalizacja toczyła się głównie w środkowej części boiska. Oba zespoły oddały po jednym strzale zza szesnastki. U nas Klecha a u gospodarzy Krefft.

W dwudziestej szóstej minucie pada bramka dla Wikędu. Siemaszko wrzucił piłkę w pole karne, dopada do niej Opłatkowski przy biernej postawie naszej defensywy, oddając mocny strzał na bramkę, Miotk odbija piłkę, dobija Mateusz Dąbrowski. Po chwili Siemaszko uderza tuż obok słupka. Mija siedem minut od utraty pierwszego gola i mamy podwyższenie prowadzenia Wikędu. Ponownie nie popisuje się defensywa. Bramkę zdobywa Opłatkowski Krystian. W doliczonym czasie gry z dogodnej pozycji przymierzył Zwoliński, jednak piłkę wyłapuje bramkarz gospodarzy.

Po przerwie oba zespoły dokonują po dwie zmiany. Boisko z kontuzją zmuszony jest opuścić Klecha. W pięćdziesiątej czwartej minucie powinien paść gol kontaktowy. Po zagraniu Zwolińskiego z dwóch metrów do siatki nie trafia Proena. Na bramkę rywali uderzają kolejno: Dawidowski, Szymański, Proena (2x). Gospodarze też nie próżnowali. Swoje sytuacje mieli: dwukrotnie Krefft, Damps a Skurat trafił w słupek.

Meczu nie dograł do końca Kacper Dawidowski. Boisko opuścił z groźnie wyglądającą kontuzją kolana.

Miotk Piotr - Czyż Igor (M), Kleser Krzysztof, Kwaśnik Marek (C), Wesserling Mateusz - Szymański Przemysław, Dawidowski Kacper, Rybandt Sebastian, Klecha Dominik - Zwoliński Maciej (M) - Proena Arkadiusz

Zmiany: 46’ Srok Przemysław (M) za Czyż Igor, 46’ Doumbouya Mohamed „RINTO” za Klecha Dominik, 69’ Maksajdowski Karol (M) za Dawidowski Kacper

Nie zagrali: Stolarski Józef

Żółte kartki: Czyż Igor, Rybandt Sebastian, Kwaśnik Marek - Dąbrowski Mateusz, Zaworski Jerzy