Autor:

mks-wladek

Utworzono:

14.02.2023

Czarni nie zaznali porażki od trzech spotkań, my bez punktów przez dwie ostatnie kolejki. Wszystko kiedyś się kończy i seria zwycięstw i seria porażek. Dziś byliśmy lepsi i skuteczniejsi. Do meczu przystąpiliśmy bez kontuzjowanego Kacpra Dawidowskiego. Na ławce usiadł natomiast także kontuzjowany w ostatnim meczu Dominik Klecha. Praca nie pozwoliła wziąć udziału w zawodach Maćkowi Zwolińskiemu. Pomimo utrudnień trener trafił w stu procentach ze składem.

W pierwszej połowie więcej z gry miał nasz zespół. Na prowadzenie wychodzimy w trzydziestej trzeciej minucie. Krzysztof Kleser dograł piłkę do Mateusza Wesserlinga, a ten jak to umie, technicznie przymierzył po krótkim słupku. Prowadzimy 1-0. Prowadzenie dowieźliśmy do przerwy, choć mogliśmy pokusić się o nieco więcej (Motyl, Gołubiński, Wesserling 2x).

Po przerwie trener gości dokonuje dwóch zmian. Chwilę po wznowieniu gry doskonałej indywidualnej akcji nie wykorzystuje Rybandt. Goście zawzięcie chcą doprowadzić do wyrównania, choć ich akcje kończą się na szesnastce lub są nieskuteczne. Trener Michał Smarzyński miał „moc” na ławce rezerwowych. Rezerwowi strzelają kolejne dwie bramki (Dominik Klecha 2x) i zaliczają dwie asysty (Szymański, RINTO). Brawo!!!

Miotk Piotr - Czyż Igor (M), Gołubiński Cezary, Formella Oskar, Kleser Krzysztof - Motyl Kamil (M), Kwaśnik Marek (C), Rybandt Sebastian, Wesserling Mateusz - Pankiewicz Adam, Proena Arkadiusz

Zmiany: 57’ Srok Przemysław (M) za Motyl Kamil, 61’ Doumbouya Mohamed „RINTO” za Pankiewicz Adam, 69’ Klecha Dominik za Proena Arkadiusz, 75’ Szymański Przemysław za Wesserling Mateusz

Nie zagrali: Stolarski Józef, Maksajdowski Karol (M), Bizewski Konrad (M)

Żółte kartki: Motyl Kamil