Autor:

mks-wladek

Utworzono:

15.02.2023

Na daleki wyjazd do Chojnic udaliśmy się w mocno okrojonym składzie, lista nieobecnych długa… Do dyspozycji trenera było tylko czternastu zawodników (w tym dwóch bramkarzy). Dziś, lider okazał się poza zasięgiem naszego zespołu. Ostatnie dwadzieścia pięć minut graliśmy w osłabieniu po drugiej żółtej kartce naszego zawodnika…

Chojniczanka desygnowała do gry młodzieżowy skład plus trzech (czwarty wszedł po przerwie) „starszych” zawodników którzy doskonale kierowali poczynaniami młodzieży. Wybiegany zespół rezerw Chojniczanki od pierwszych minut przeważał i prowadził grę. Pomimo to w pierwszej połowie nie wyglądaliśmy źle, mieliśmy okazje bramkowe, doprowadziliśmy do wyrównania na 1:1. Trzeba jednak przyznać, że w tej odsłonie gry dwukrotnie uratowała nas poprzeczka.

Po przerwie i wznowieniu gry nie wykorzystujemy dwóch „setek” (Proena, Pankiewicz) i to wszystko na co było nas dziś stać. Mnożyły się błędy we wszystkich formacjach. W sześćdziesiątej drugiej minucie pada trzecia bramka dla gospodarzy a po chwili z boiska za drugą nonszalancką żółtą kartkę z boiska wylatuje Maksajdowski i wszystko się posypało…

Krótka ławka ograniczyła poczynania trenera.

Miotk Piotr - Bigott Tomasz (M), Gołubiński Cezary, Formella Oskar, Czyż Igor (M) - Maksajdowski Karol (M), Kwaśnik Marek (C), Dawidowski Kacper, Klecha Dominik - Pankiewicz Adam, Proena Arkadiusz

Zmiany: 74’ Motyl Kamil (M) za Bigott Tomasz, 79’ Bizewski Konrad (M) za Czyż Igor

Nie zagrał: Stolarski Józef

Żółte kartki: Byszko Wojciech, Formela Konrad, Trojanowski Marcin - Maksajdowski Karol 2, Gołubiński Cezary

Czerwone kartki: Maksajdowski Karol 64’

Trener: Michał Smarzyński

Chojniczanka II Chojnice: Sobolewski Sebastian – Majtyka Rafał, Prałat Antoni, Koniuszy Mateusz (61’ Grela Jeremiasz), Raburski Czesław, Galikowski Szymon, Byszko Wojciech (61’ Kołtonowski Mateusz), Trojanowski Marcin (71’ Korczyc Kacper), Zimnicki Szymon (81’ Lipiński Pupka Tomasz), Formela Konrad (74’ Pawlak Filip), Osowski Jędrzej. Trener: Kieruzel Piotr

Sędziowie: Tarnawski Mateusz – Grzywacz Patryk, Glazik Piotr