Wierzyca Decka Pelplin - MKS SOLAR Władysławowo

Szymański Przemysław
Bigott Tomasz

17.02.2023

Do Pelplina pojechaliśmy by zgarnąć pełną pulę! Nie obyło się bez problemów kadrowych ale do tego powoli się przyzwyczajamy…

Pelplin przywitał nas doskonale przygotowanym boiskiem oraz nowym duetem trenerskim. Po ostatnim meczu z funkcją trenera pożegnał się Błażej Mierzejewski. W roli trenera zadebiutowali Marcin Pruszak i … doskonale znany w środowisku piłkarskim powiatu puckiego Jarosław Kotas.

Po pierwszej bramce ze stałego fragmentu gry i bramce głową Marka Kwaśnika zarysowuje się nasza przewaga. Nie potrafimy jednak udokumentować tego kolejną bramką. Tuż przed przerwą tracimy bramkę (Daniel Sławiński głową). Do szatni schodzimy lekko „skruszeni i skarceni”.

W sześćdziesiątej piątej minucie piłkę dośrodkowuje Formella a w siatce umieszcza ją, także głową Arkadiusz Proena. Po kolejnych dziesięciu minutach mogliśmy „zamknąć ten mecz”. Jednak po zagraniu Klechy Proena z trzech merów strzela obok słupka. Dwie minuty przed regulaminowym zakończeniem zawodów z pięciu metrów w bramkarza trafia Klecha.

Mecz pod naszą kontrolą. Do Władysławowa przywozimy jakże ważne trzy punkty.

Miotk Piotr - Czyż Igor (M), Formella Oskar, Kwaśnik Marek (C), Kleser Krzysztof - Srok Przemysław (M), Dawidowski Kacper, Rybandt Sebastian, Doumbouya Mohamed „RINTO”, Klecha Dominik - Proena Arkadiusz

Zmiany: 64’ Szymański Przemysław za Doumbouya Mohamed „RINTO”, 68’ Bigott Tomasz (M) za Srok Przemysław

Żółte kartki: Gdaniec Dawid, Sławiński Daniel, Wohlert Michał - Srok Przemysław

Wierzyca Pelplin: Guźliński Oskar – Mońka Damian, Wohlert Michał (80’ Stosik Szymon), Urbański Fabian (32’ Czochór Jakub), Meler Maciej, Trochowski Alan, Dirda Paweł, Bradtke Oskar (80’ Jasiński Jakub), Gdaniec Dawid, Sławiński Daniel, Alaburda Michał. Trener Pruszak Marcin, Kotas Jarosław