Autor:

mks-wladek

Utworzono:

17.02.2023

Po niespełna dziesięciu minutach jest już 0-2 a po pół godzinie gry przegrywamy już trzema bramkami. Pięć minut przed przerwą w zamieszaniu podbramkowym bramkę strzela Arkadiusz Proena. Następnie dwie sytuacje bramkowe ma Klecha, niestety niewykorzystane.

Po przerwie „RENTO” zmienia Formellę. Zmieniamy ustawienie zespołu. Na niewiele to się przydało. Drugą odsłonę meczu podobnie jak pierwszą przegrywamy 1-3. Dla nas bramkę w zamieszaniu „ w piątce’ strzela Marek Kwaśnik. Sytuację bramkową miał Srok, jednak z kilku metrów trafił w bramkarza a mógł go minąć.