Utworzono:

18.03.2023

MKS WŁADYSŁAWOWO – GROM NOWY STAW 0:2 (0:2)

Bramki: Błażek Krzysztof 10’, Dudzik Piotr 34’

Przegrywamy w rundzie wiosennej trzeci mecz z rzędu a czwarty z kolei. Grom wygrał zasłużenie, choć przy odrobinie szczęścia w drugiej odsłonie meczu mogło być nieco lepiej.

Relacja minutowa i raport ligowy:

2’ faulowany Srok, z rzutu wolnego strzela Kleser, łapie Leleń;

5’ piłkę z boku boiska traci nasz pomocnik, poszła akcja rywali, Borowski uderza nad poprzeczką;

10’ 0-1, rzut wolny, dośrodkowanie, celnie głową Krzysztof Błażek,

17’ dwa kolejne rzuty rożne wykonuje Kleser, nie wykorzystujemy dwukrotnego zamieszania pod bramką Gromu;

19’ z za szesnastki na strzał zdecydował się Kwaśnik, obok słupka;

21’ z ok 25m uderza Dudzik, także obok bramki;

33’ kolejne zamieszanie pod bramką rywali, nie ma strzału…

34’ 0-2, tracimy piłkę w środkowej części boiska…, przejmuje ją Borowski a wykańcza Piotr Dudzik;

30’ w dogodnej sytuacji Proena, Srok, ponownie zawiodła decyzja o uderzeniu na bramkę rywali;

52’ groźny strzał zawodnika Gromu tuż obok słupka;

57’ „setka dla MKS-u”, z pięciu metrów Proena strzela metr od słupka;

60’ dogodna pozycja strzelecka Klechy, uciekła.. mu piłka;

65’ uderza Lenzu, zablokowany przez obrońcę;

71’ „setka dla Gromu”, pojedynek w sytuacji sam na sam z Miotkiem przegrywa Borowski;

76’ piłkę traci nonszalancko środkowy obrońca, kontratak rywali, ponownie zmuszony do skutecznej interwencji został Miotk;

79’ „setka dla Gromu”, to już trzeci raz Miotk ratuje zespół od utraty gola, sytuacji nie wykorzystują Borowski i Hołtyn;

80’ piłkę zgrał Proena, strzał „RENTO” zablokowany;

86’ strzał zawodnika Gromu tuż przy słupku;

88’ „setka dla MKS-u”, dokładne długie podanie do Proeny, ten z trzech metrów trafia w bramkarza;

89’ „setka dla MKS-u”, dwa kolejne rzuty rożne wykonuje Kleser, za pierwszym razem strzał głową Proeny nad poprzeczkę przenosi Leleń a po chwili także głową przestrzeliwuje Rybandt;

90’ arbiter dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry;

90+4’ „setka dla MKS-u”, akcja pary napastników, Srok do Proeny, niecelnie.

Miotk Piotr - Formella Oskar, Gołubiński Cezary, Kleser Krzysztof, Pankiewicz Adam - Czyż Igor (M), Rybandt Sebastian, Kwaśnik Marek (C), Klecha Dominik - Srok Przemysław (M) - Proena Arkadiusz

Zmiany: 46’ Doumbouya Mohamed „RINTO” za Pankiewicz Adam, 46’ Lenzu Davide za Formella Oskar

Nie zagrali: Szweda Jan, Bizewski Mikołaj (M), Czyż Tymoteusz (M), Bigott Tomasz (M)

Żółte kartki: Czyż Igor, Gołubiński Cezary - Błażek Krzysztof, Stanikowski Jakub