Jaguar Gdańsk Gospodarze

25.03.2023

Po czterech kolejnych porażkach, do meczu przystąpiliśmy pełni nadziei na przerwanie tej niechlubnej serii. Dziś zabrakło Krzysia Kleser i Przemka Srok. W jedenastce u rywali nasz wychowanek Oskar Kryża.

W pierwszej części meczu sporym zagrożeniem naszej bramki były wrzutki w pole karne oraz kilka dobrze wykonanych rzutów rożnych przez rywali. Na posterunku był jednak Piotr Miotk i doskonale dziś spisujący się blok defensywny. W czterdziestej minucie strzał Dawidowskiego odbija bramkarz Jaguara a dwóch napastników spóźniło się z dobitką.

Z upływem czasu coraz bardziej aktywniejszy jest nasz zespół. W pięćdziesiątej trzeciej minucie golkiper gospodarzy z trudem przenosi piłkę nad poprzeczkę po uderzeniu Klechy. Kwadrans później jest już bezradny a piłka ląduje w okienku. Piękna bramka z ok 20m Dominika Klechy (asysta Igor Czyż). W doliczonym czasie gry DOMINO mógł pokusić się o drugą bramkę, jednak piłka po składnej zespołowej akcji trafiła w słupek.

Jakże cenne punkty przywieźliśmy do Władysławowa.

Po meczu okazało się, że na początku rywalizacji… groźnej kontuzji nabawił się Arkadiusz Proena (podejrzenie złamania kości zatoki czołowej). Aro będzie dobrze, jesteśmy z Tobą.

JAGUAR GDAŃSK - MKS WŁADYSŁAWOWO 0:1 (0:0)

Bramki: Klecha Dominik 68’

Miotk Piotr - Formella Oskar, Gołubiński Cezary, Pankiewicz Adam - Bizewski Konrad (M), Rybandt Sebastian, Dawidowski Kacper, Kwaśnik Marek (C), Klecha Dominik - Czyż Igor (M), Proena Arkadiusz

Zmiany: 46’ Bizewski Mikołaj (M) za Bizewski Konrad, 69’ Doumbouya Mohamed „RINTO” za Proena Arkadiusz, 85’ Czyż Tymoteusz (M) za Czyż Igor