Sparta Sycewice Gospodarze

Sparta Sycewice

SPARTA SYCEWICE - MKS WŁADYSŁAWOWO 1:3 (1:2)

Bramki: Srok Przemysław 2 (8’, 60’), Proena Arkadiusz 10’ - Kopciński Damian 25’

Do Sycewic udaliśmy się bez pauzujących za kartki: Adama Pankiewicza, Cezarego Gołubińskiego i Kacpra Dawidowskiego.

Rozpoczynamy wyśmienicie. W ósmej minucie z rzutu rożnego dośrodkowuje niezawodny w tym aspekcie Krzysztof Kleser, asystuje Marek Kwaśnik a piłkę w siatce umieszcza Przemysław Srok. Po dwóch minutach pada druga bramka dla naszego zespołu autorstwa Arkadiusza Proeny, któremu piłkę głową zgrał Dominik Klecha. Gospodarze wydają się być ogromnie zaskoczeni początkiem meczu. Powoli się otrząsają i przeprowadzają dwie groźne sytuacje (Miecznikowski, Cudziło). W dwudziestej piątej minucie Sparta ma rzut rożny, w zamieszaniu bramkę strzela Damian Kopciński. Do regulaminowej przerwy oba zespoły maja po dwie okazje bramkowe (Pietrykowski i Miecznikowski oraz u nas Srok i Klecha).

Na początku drugiej odsłony meczu, Miotk sparował na rzut rożny piłkę po uderzeniu Skierki. Dalej rządził już nasz zespół. Dwa razy postraszył golkipera gospodarzy Klecha. W sześćdziesiątej minucie strzelamy trzecią bramkę, którą wypracował Kwaśnik a wykończył Przemysław Srok. Mija kilka minut i uderzeniem z rzutu wolnego z ok 20m popisuje się Klecha, piłka jednak odbija się od poprzeczki. Kwadrans przed zakończeniem meczu akcję przeprowadzają bracia Czyż (Igor do Tymoteusza). Piłka po uderzeniu TYMKA „muska” obrońcę i wychodzi na rzut rożny. W doliczonym czasie gry nie wykorzystujemy okazji z gatunku „setka”. Bramkę gospodarzy obstrzelali Klecha i Tymoteusz Czyż.

Z trudnego terenu przywozimy do Władysławowa komplet punktów. Czwarty zespół w tabeli (przed meczem) pokonany! Notujemy siódmy kolejny mecz bez porażki. BRAWO ZESPÓŁ!

Miotk Piotr - Formella Oskar, Marzejon Grzegorz, Kleser Krzysztof, Czyż Igor (M) - Srok Przemysław (M), Kwaśnik Marek (C), Rybandt Sebastian, Klecha Dominik - Doumbouya Mohamed „RINTO” - Proena Arkadiusz

Zmiany: 72’ Czyż Tymoteusz (M) za Doumbouya Mohamed „RINTO”, 79’ Szymański Przemysław za Srok Przemysław, 88’ Ilanz Sylwester za Proena Arkadiusz

Nie zagrali: Szweda Jan, Bizewski Konrad (M), Żyndul Jakub (M)

Żółte kartki: Bobrowski Rafał – Srok Przemysław, Kleser Krzysztof